UA flag Сайт команды "UKRAINE"
Служебный вход Регистрация на сайте Обратная связь
Great Internet Mersenne Prime Search in UA
широкомасштабный проект распределённых вычислений по поиску простых чисел Мерсенна

Да Нет Улыбка Админ Подмигнуть Апчхи Класс Засыпаю Ржу Спать хочу Весело Хи-хи-хи Стоп Вопрос Пиво Розочка Язык Умный Втык
Пропоную організувати створення ще кількох варіантів банерів. Я би з радістю поставив такий банер на свої сайти якби: а) мова на банері була українською; б) розмір був стандартнішим (468*60, 88*31).

Без претензій до російської мови, але мені підпорядковані лише україномовні сайти.

Різні варіанти фону та композиції також не завадили б. Наприклад, з надписом «2^p-1 — може бути простим. Долучайтеся до української команди пошуку чисел Мерсена», а окремо — «Ми №16 у світі».

Кількість ґіґагерц не така суттєва, бо більшості людей ні про що не говорить.

Маленький банер міг би просто містити «2^p-1 GIMPS UKRAINE».

Принагідно дякую за створення сайту!
Andriy Makukha
добавлено: 23-03-2012 14:15:50
[ответить]

Пропозицію цілком підтримую та з аргументами абсолютно згоден
Але особисто у мене є невелика проблема: я не дизайнер. А робити примітивні банери не дуже хочеться. Та й до того ж, вільного часу замало....
Якщо у когось буде натхнення розробити варіанти банерів - із задоволенням прикручу їх до сайту
cnaTb_xo4y
добавлено: 23-03-2012 22:22:38
[ответить]

Оставлять сообщения могут только зарегистрированные пользователи

Доска почета
ЛогинGHz-days
apsen126718
Vladimir Tshegolevatykh48341
KIM29466
cnaTb_xo4y8057
Sergey4316
Bogdan18
(по состоянию на 18:15 24-11-2017г.)

Объявления
ТекстАвтор
Размещение одного короткого рекламного объявления в данном разделе (бесплатно*).cnaTb_xo4y
* - только для участников, попавших на доску почета.

© 2008-2017, Спартак Мельниченко